Біздің өнімдер

Талшықты-оптикалық кабель

Талшықты-оптикалық кабель, оны оптикалық талшықты кабель деп те атайды, бұл жарық импульсі арқылы ақпарат беру үшін қолданылады. Талшықты-оптикалық кабель телекоммуникация желілері құрылыстары кезінде жақсы физикалық қасиеттерге ие болу үшін арнайы материалмен нығайтылған және қорғалған бір немесе бірнеше талшықты-талшықтардан жасалған.

Оптикалық талшық - бұл жарықтың жұқа шыны түтіктер бойымен таралуына мүмкіндік беретін технология. Шыны түтіктер арнайы диаметрлі, әдетте бір режимді қосылыстар үшін 9/125. Әртүрлі технологиялармен өндірілген талшықтар G652D, G657 A1, G657 A2 стандартты түтікшенің иілу радиусына кепілдік береді. Талшықты өзектерге әртүрлі түстер қойылады, бұл кабельдік өзектерді біріктіру кезінде қосылымды жеңілдетеді.

Jera кабелінің әр түрлі типіне ие, ол қолдану аймағына байланысты, мысалы:
1) магистральдық талшықты-оптикалық кабель
2) FTTH талшықты-оптикалық кабель
3) Оптикалық талшықты кабельдің ішкі таралуы
4) талшықты-оптикалық кабель
Кабельдің әртүрлі типтері әртүрлі компоненттерден тұрады және әр түрлі қолдану үшін қолданылады. Кейбір қосымшалар суға төзімді, жоғары механикалық беріктікке, ультрафиолетке төзімді және біз кейбір материалдарды (болат сым, RFP, арамидті иірілген жіп, желе, поливинилхлоридті түтік және т.с.с.) оның жұмысын жақсарту үшін кабельде күшейтеміз.

Jera GPON, FTTx, FTTH желілерін құру үшін талшықты-оптикалық кабель шешімін сәтті біріктірді. Біздің оптикалық кабель өндірістік ғимараттар, теміржол және автомобиль көлігі, өндірістік ғимараттар, дата-орталықтар және сол сияқтылар үшін орталық циклде немесе соңғы миль бағыттарында қолданыла алады.

Біздің кабель IEC-60794, RoHS стандарттарына сәйкес зауыттың зертханасында немесе үшінші тараптың зертханасында, инспекцияда немесе сынауда кірістірілген шығындар мен қайтарымдылықты сынауды, созылуға беріктігін сынауды, температураны және ылғалдылықты велосипедпен сынауды, ультрафиолеттің қартаю сынағын және т.б. тексерілді. және б.з.

Jera барлық байланысты пассивті оптикалық желіні таратуға арналған аксессуарларды ұсынады: мысалы, талшықты-оптикалық кабель қысқышы, талшықты-оптикалық сымдар, оптикалық талшықтардың қосылуын жабу, талшықты-оптикалық терминалды қорап және т.б.

Болашақ ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз!